Naše služby

Toto není oficiální stránka naší firmy!

Prosím, nainstalujte si Adobe Flash Player.

2D kompozice

Pomůžeme při návrhu scénáře a vyrobíme spot pro jakékoli médium od standardního rozlišení SD přes 720p/i, 1080p/i až po 2K a 4K. Vyhovíme i klientům se speciálními požadavky. Při výrobě rádi postupujeme podle předloh a držíme se corporate-designu firmy tak, aby spot působil uceleně.

3D kompozice

Náročnějším klientům zpracujeme spot i v 3D od samotného modelování a texturování až po složitější zpracování fyziky, částicových systémů a animování.

Zvuk

Součásti přípravy spotu je i jeho kompletní ozvučení (VOICE/FOLEY/MUSIC). S moderní technikou zpracujeme spot vhodný k vysílání dokonce i v kinech v prostorovém zvuku 5.1. Při výrobě zvukové stopy spolupracujeme s renomovanými zvukovými databankami a taktéž s nahrávacími společnostmi při výrobě mluveného slova. Převedeme váš stávající stereo zvuk do prostorového 5.1 vlastní vyvinutou technologií AUDIO-DISCREET LOGIC tak, že váš zvuk již nebude oproti ostatním kvalitativně pozadu. Samozřejmostí je i práce ve stereu.

Stereoskopické 3D

Zabýváme se také aktivně výrobou těchto moderních alternativ odvysíláni vaší reklamy. Od samého začátku zpracujeme váš spot i do stereoskopického 3D, včetně prací se střihem a dokončovací fáze - online. Vlastníme technologii převodu 2D spotů do prostorového 3D, takže můžeme dokonce i stávající 2D spot bez problému připravit pro vysíláni v 3D. Po konzultaci s vámi vyexportujeme daný klip dle požadavků playerů, kde bude spot vysílán (příklad: Dolby3D, Shutter glasses, anaglyph a jiné).

Přepisy

V poslední fázi výroby spotu pro vás připravíme přepis spotu pro nejrůznější média. Typickým příkladem je přepis pro televize na digiBETA, BETACAMSP, XDCAM, DV nebo miniDV. Dále provádíme authoring DVD-Video nebo BlueRay disků. Uděláme export pro přepis na filmový pás ve 2K nebo 4K, nebo jakýkoli jiný export dle vašich požadavků.

DCI standart a jiné DCP

Připravíme Vám exporty pro nejmodernější digitální vysilání v multikinech (digital cinema package).

Reklama v kinech Vám již nebude tak vzdálená.